یادداشت ها صفحه دوم

چرا و چه وقت دانش فنی به کمک می آید؟
دانش فنی ابزار حیاتی یک سازمان را تشکیل می دهد این ابزار شریان حرکت یک سازمان است معمولا دانش فنی در مواقع زیر به کمک سازمان ها می آید:
1.شرکت در حالت رکود به سر می برد.
2.شرکت نیاز به تولید محصول جدید دارد (طراحی ، سرمایه گذاری، بازاریابی ....)
3.شرکت به علت نبودن دانش فنی ، فاقد محصولات با کیفیت است (سیستم مدیریت کیفیت + طرح کیفی محصول و تکنیکال فایل)
4.قیمت تمام شده محصولات زیاد است (ارزش افزوده – تولید ناب و چابک)
5.سرمایه ها و امکانات شرکت بدون استفاده مانده است (ارائه ی محصول رقابتی و اقتصادی)
6.طراحی سازمان (تولید، اداری، اتاق تمیز...) مناسب نمیباشد.
7.تجهیزات تولید جهت فعالیت سازمان مناسب نمیباشد.
8.فن آوری مورد استفاده قدیمی و فاقد کارایی است (استاندارد ،خلاقیت ، فناوری جدید )
9.نیروی انسانی موجود فاقد صلاحیت و مهارت لازم مبیاشند(توانمند سازی، نوآوری ،بهره وری، توسعه فردی تفویض اختیار، تعیین شرایط احراز و مسئولیت ها ،آموزش...)
10.نقاط ضعف، قوت، تهدیدها، فرصت های مان تعیین نشده است (SWOT. تعیین برنامه استراتژیک )
شرکت نیامش با سابقه مفید ارائه دانش فنی برای شرکت های تولید کننده تجهیزات پزشکی بعنوان منتخب بروکراکسپو دو هزار و شانزده در زمینه دانش فنی در خدمت شما می باشد.


رویکرد جدید در داروخانه بیمارستانی
امروزه در حین تاسیس بیمارستان های جدید یک داروخانه مدرن هم درنظر گرفته می شود که در واقع این داروخانه تمامی داروهای مورد نیاز برای بیمارهای بیمارستان را تامین می کند.
بعضی از آنها دارای ظرفیت بالای تولید داروی استریل جهت تامین داروی مورد نیاز برای بیمارستان های دیگر هستند.

امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای تولید محصول استریل:
داروساز متخصص و پرسنل ماهر در این داروخانه داروهای مختلف استریل از قبیل سرم های مختلف، مایع های تزریقی، آنتیبیوتیک، مایع های مخصوص کیموتراپی، سرم غذایی و سیتواستاتیکی تولید می کنند.
تولید محصولات فوق الذکر نیاز به تجهیزات مدرن، ساختمان سازی مخصوص، پرسنل آموزش دیده، تجهیزات آزمایشگاهی و کنترل کیفیت تولیدات دارند.
نقشه و طراحی اتاق های تولید دارو در داروخانه بیمارستانی باید بر اساس استاندارد های بین المللی اجرا شوند.
بر طبق این استانداردها موارد زیر باید در نظر گرفته شوند:
- رعایت اصول بهداشتی در طراحی اتاق تعویض لباس
-سیستم تهویه مطبوع
- جابجایی نمونه ها و مواد
- نمونه برداری و کنترل کیفی و غیره ...
در حال حاضر شرکت نیامش در پروژه های بین المللی در زمینه های به صورت صفر تا صد فعالیت می کند.

خدمات دارویی
شرکت نیامش با سابقه و تجربه طولانی و درخشان مهندسی، قادر به طراحی، تهیه، نصب و تعیین صلاحیت دستگاه ها برای تولید محصولات استریل در داروخانه های بیمارستانی از جمله:
-تصفیه و خالص سازی آب
- تولید و ذخیره آب دبلیو اف ای
- آماده سازی محلول های مختلف
- پر کردن مایع های تولید شده در کیسه یا بطری
- استریل کردن، برچسب زدن و بسته بندی دارو های تولید شده
- تهیه تجهیزات آزمایشگاهی و کنترل کیفی محصولات
- آموزش کارمندان در محل شمامی باشد.


رویکرد نوین به بازارهای نوظهور
-افزایش بهره وری و سودآوری هدف شایسته تکاپوی سازمان های متعالی در جهان است.
در این مدل یا نگرش تغییرات اساسی در ابعادانسانی ، تکنولوژی و سیستمی این رویکرد مورد توجه فرار گرفته و محورهای اصلی آن مطرح میشود . رویکردهای خاص که در خدمت این مدل قرار گرفته اند سیستم های تولید به موقع و تولید ناب و انعطاف پذیر ، بهبود مستمر ،تولید چابک و فن آوری و اطلاعات می باشد.
این مدل بصورت علمی وعملی در نیامش در قالب بانک اطلاعاتی مستقر در مدیریت دانش شرکت جمع آوری و مستند شده است و برحسب نوع محصول و فرآیند تولید آن طراحی و تدوین می گردد.
1-افزایش دستمزد کارگران و تکنسین ها
2-حجم سرمایه راکددر انبارها
3-قطعات و مواد خریداری شده
4-هزینه از دست دادن کیفیت (دوباره کاری، چک کردن، ضایعات، شکایت، کالای مرجوعی، گارانتی، گزارشات، بازرسی)
5-کاهش نرخ تولید بعلت استفاده از نیروی انسانی
6-عدم تحویل به موقع محصول
7-تولید مازاد بعلت عدم برنامه ریزی
8-ضایعات (فرآیند،حمل ونقل)
9-جریان تولید نامنظم (عدم استفاده از تسهیلات رباتیک ، اتوماتیک) یک ایستگاه کاری توسط ایستگاه کاری قبلی تحت فشار قرار می گیرد.

راهکار نیامش: عوامل فوق باعث افزایش قیمت تمام شده محصول و از دست دادن بازارهای داخلی و خارجی است.
بسته نرم افزاری و سخت افزاری نیامش با استفاده از تکنولوژی و فناوری روز ماشین آلات و دانش فنی (know how) محصولات و امکان طراحی و اجرای تسهیلات و زیرساخت مورد نیاز جهت افزایش تولید، بهره وری و جهانی شدن را فراهم میکند.

 
مدل رویکرد نوین به بازارهای نوظهور(بسته نرم افزاری )نیامش
بازار هدف
جانمایی
برنامه ریزی (کلان، تامبن مواد، توالی عملیات، کنترل، درخت محصول، محصول)
مدیریت و بازاریابی (کیفیت محصولات، تامین کنندگان، آزمایشگاه)
سیستم تکنولوژی (تولید، تعمیر و نگهداری، مدیریت کیفیت، تحقیق و توسعه، کنترل پروژه)
سیستم بازار (بازار یابی ،بازار سنجی، بازار هدف، خدمات پس از فروش، رقبا، قراردادها)
سیستم منابع انسانی (طراحی مشاغل، آموزش، ارزشیابی عملکرد ....)
دانش فنی (به روز، فناوری  HIGHT TEC ،TURN KER )

عرضه نوآوریهای جهشی، ارائه مزیت رقابتی، خلق ارزش پایدار در صنعت پزشکی یک استراتژی است که با شراکت با مشتریان انجام می شود.


شیلی و تجهیزات پزشکی
شیلی، با نام رسمی جمهوری شیلی کشوری است واقع در آمریکای جنوبی که پایتخت آن سانتیاگو است. شیلی در نقشۀ آمریکای جنوبی به مانند یک نوار بلند و باریک میان کوه‌های رشته کوه آند در شرق و اقیانوس آرام در غرب کشیده شده‌است. اقیانوس آرام کل مرز غربی این کشور را تشکیل می‌دهد، و از شمال با پرو، از شمال شرق با بولیوی، از شرق با آرژانتین، و در پایین‌ترین نقطه جنوبی کشور با گذرگاه دریک هم‌مرز است. این کشور به همراه اکوادور تنها کشورهایی در آمریکای جنوبی هستند که با برزیل مرز مشترک ندارند. طول خط ساحلی این کشور با اقیانوس آرام ۶۴۳۵۵ کیلومتر است.
بیابان آتاکاما با وسعت ۱۰۰۰ کیلومتر در بخش شمالی این کشور واقع شده‌است. این بیابان در واقع خشک‌ترین ناحیه بر روی زمین است که با توجه به خشک بودن آن دارای ارزش اقتصادی فراوان برای کشور شیلی است. این بیابان سرشار از فلزاتی معدنی همچون فلز مس ، طلا و نقره است که در سال ۲۰۱۵ تنها ۵٬۷۷ میلیون تن مس از این بیابان استخراج و سپس صادر شده است.
امروزه کشور شیلی با توجه به رشد و توسعه پایدار در شاخص‌های همانند توسعه انسانی، رقابت‌پذیری در تجارت و اقتصاد، آزادی اقتصادی و رشد درآمد سرانه یکی از با ثبات‌ترین و امن‌ترین کشورها در آمریکای لاتین به شمار می‌آید. شیلی یکی از اعضای سازمان ملل ، اتحادیه کشورهای آمریکای جنوبی و اتحادیه کشورهای آمریکای لاتین و حوزه کارائیب است.
کشور شیلی با وجود دارا بودن هفده میلیون نفر جمعیت فاقد کارخانه تولید تجهیزات پزشکی است. این کشور با 1170 مرکز درمانی فعال دارای 200 بیمارستان 60 مرکز تخصصی و فوق تخصص 115 کلینیک مراقبت های اولیه 400 مرکز جراجی شهری و روستایی و 40 مرکز بهداشت و روان می باشد.
با توجه به تولید تجهیزات پزشکی در ایران و بکر بودن بازار تجهیزات پزشکی در کشور شیلی امکان صادرات تولیدات با کیفیت ایرانی به کشور شیلی جای تحقیق و مطالعه دارد.

طرح کسب و کار، آنالیز بازار
در ابتدای هر پروژه، آنچه که نقش مهم و اساسی را بازی می کند آنالیز بازار است که بیانگر موقعیت واقعی و جایگاه اصلی محصول مورد نظر شما برای تولید می باشد. اطلاعات مورد نظر در این زمینه از قبیل فرصت های بازار، قیمت فروش و میزان تقاضا ، قابلیت بازار محصول مورد نظر شما را نشان می دهد. نیامش تمامی این اطلاعات را برای شما جمع آوری کرده و درانتها پس از ارزیابی نهایی، در صورت مناسب بودن طرح ، آن را به شما توصیه می نماید.
تعدادی از مشتریان ما از فرصت های متعددی جهت تامین سرمایه توسط بانک های مختلف استفاده می کنند. برای یک چنین سازمانی، طرح کسب و کار مورد نیاز می باشد. نیامش با همکاری متخصصین کار آزموده چنین طرحی را با پیش بینی 10ساله آماده می کند.
سپس نیامش بر اساس اطلاعات اقتصادی بدست آمده، طرح توجیهی اقتصادی را تهیه کرده و نقطه سر به سر و بازگشت سرمایه شما را محاسبه می نماید.
همکاری نزدیک ما با مراکز بانکداری بین المللی، توانائی دریافت تسهیلات به صورت وام بانکی را برای اکثر طرح های مشتریان ایجاد کرده است. غالبا شرایط متفاوتی در دریافت وام با مدت زمان های مختلف و وضعیت های متفاوتی وجود داشته و دریافت این تسهیلات مستلزم یک سری تشریفات اداری می باشد که شرکت نیامش همیشه بعنوان کارشناس طرح در کنار شما است. ما در مذاکرات با بانکها جهت رسیدن به بهترین شرایط در طرح تان شما را یاری می کنیم. بنابراین مطمئن باشید که در نهایت آنچه که از شرکت نیامش تحویل خواهید گرفت، یک طرح توجیه شده و منطقی با شرایط مناسب اقتصادی می باشد.ماشین آلات، راه اندازی، خدمات پس از فروش
سه رکن اساسی در خرید ماشین آلات وجود دارد این سه رکن عبارتند از انتخاب مناسب دستگاه های تولیدی با توجه به استاندارد های منطقه ای تولید، نصب و راه اندازی دقیق ماشین آلات و در نهایت خدمات پس از فروش مناسب
شرکت نیامش با توجه به پروژه های کلید در دست تولید ، طراحی های منحصر بفردی برای ماشین آلات دارد. این شرکت ماشین آلات و قطعات مورد نیازپروژه را از نظر محصولات تجهیزات پزشکی تامین نموده و یا بر حسب نیاز، ماشین آلات جدید طراحی و تولید می نماید.
چیدمان قطعات تولید شده توسط متخصصین فنی ما انجام می شود . درهمین فاصله پرسنل شما با چگونگی کار دستگاهها آشنا شده و مدیر طرح شرکت، آموزش های لازم را در محل کارخانه می دهد .سپس کارخانه آماده بهره برداری، طی مرحله نهایی به شما تحویل داده می شود.


خدمات ما در سال های اولیه شروع پروژه شامل گارانتی در محل می باشد. در شرایط اضطراری، این شرکت هم به صورت فنی و هم اقتصادی شما و طرح شما را پشتیبانی می نماید . بعلاوه شما می توانید از سرویس ویژه این شرکت (سرویس مدیریت کارخانه) استفاده نمایید؛ بطور مثال، متخصص ماشین آلات ما به مدت چند سال در کارخانه شما حضور فعال خواهد داشت.
ماشین آلات نیامش تحت عنوان"ساخت ایران" طراحی و ساخته می شوند. ما تامین قطعات یدکی برای تمام ماشین آلات فروخته شده خود را به مدت ده سال گارانتی می نماییم . همچنین بموقع تکنسین و متخصصین خود را جهت تعمیرماشین آلات و رفع هرگونه مشکل دیگر اعزام می کنیم.


 

اطلاعات تماس

  • آدرس : تهران بزرگراه فتح (جاده قديم کرج) ، سه راه شهريار ، جاده شهريار ، نرسيده به سعيد آباد ، شهرک صنعتي گلگون ، بلوار ميلاد جنوبي ، پلاک 14
    تلفن:02165611247-02165611248
    تلفن همراه:09120712724
    پست الکترونيک : info@niamsh.com