دست نوشته ها


چرا و چه وقت دانش فنی به کمک می آید؟
دانش فنی ابزار حیاتی یک سازمان را تشکیل می دهد این ابزار شریان حرکت یک سازمان است معمولا دانش فنی در مواقع زیر به کمک سازمان ها می آید:
1.شرکت در حالت رکود به سر می برد.
2.شرکت نیاز به  تولید محصول جدید دارد (طراحی ، سرمایه گذاری، بازاریابی ....)
3.شرکت به علت نبودن  دانش فنی ، فاقد محصولات  با کیفیت است (سیستم مدیریت کیفیت + طرح کیفی محصول و تکنیکال فایل )
4.قیمت تمام شده محصولات زیاد است (ارزش افزوده –تولید ناب و چابک )
5.سرمایه ها و امکانات  شرکت بدون استفاده مانده است (ارایه ی محصول رقابتی و اقتصادی )
6.طراحی سازمان (تولید ، اداری، اتاق تمیز...) مناسب نمیباشد.
7.تجهیزات  تولید جهت فعالیت  سازمان مناسب نمیباشد. 
8.فن آوری مورد استفاده قدیمی و فاقد کارایی است (استاندارد ،خلاقیت ، فناوری جدید )
9.نیروی انسانی موجود فاقد صلاحیت و مهارت لازم مبیاشند(توانمند سازی، نوآوری ،بهره وری، توسعه فردی تفویض اختیار، تعیین شرایط احراز و مسئولیت ها ،آموزش...)
10.نقاط ضعف ، قوت ، تهدیدها ، فرصت های مان تعیین نشده است (SWOT. تعیین برنامه استراتژیک )
شرکت نیامش با سابقه مفید ارایه دانش فنی برای شرکت های تولید کننده تجهیزات پزشکی بعنوان منتخب بروکراکسپو دو هزار و شانزده در زمینه دانش فنی در خدمت شما می باشد.

رویکرد جدید در داروخانه بیمارستانی
امروزه در حین تاسیس بیمارستان های جدید یک داروخانه مدرن هم درنظر گرفته می شود که در واقع این داروخانه تمامی داروهای مورد نیاز برای بیمارهای بیمارستان را تامین می کند .
بعضی از آنها دارای ظرفیت بالای تولید داروی استریل جهت تامین داروی مورد نیاز برای بیمارستان های دیگر هستند .
امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای تولید محصول استریل:
داروساز متخصص و پرسنل ماهر در این داروخانه داروهای مختلف استریل از قبیل سرم های مختلف، مایع های تزریقی، آنتیبیوتیک، مایع های مخصوص کیموتراپی، سرم غذایی و سیتواستاتیکی تولید می کنند .
تولید محصولات فوق الذکر نیاز به تجهیزات مدرن، ساختمان سازی مخصوص، پرسنل آموزش دیده، تجهیزات آزمایشگاهی و کنترل کیفیت تولیدات دارند .
نقشه و طراحی اتاق های تولید دارو در داروخانه بیمارستانی باید بر اساس استاندارد های بین المللی اجرا شوند .
بر طبق این استانداردها موارد زیر باید در نظر گرفته شوند:
- رعایت اصول بهداشتی در طراحی اتاق تعویض لباس
-سیستم تهویه مطبوع
- جابجایی نمونه ها و مواد
- نمونه برداری و کنترل کیفی و غیره ...
در حال حاضر شرکت نیامش در پروژه های بین المللی در زمینه های به صورت صفر تا صد فعالیت می کند .
خدمات دارویی
شرکت نیامش با  سابقه و تجربه طولانی و درخشان مهندسی، قادر به طراحی، تهیه ، نصب و تعیین صلاحیت دستگاه ها برای تولید محصولات استریل در داروخانه های بیمارستانی از جمله :
-تصفیه و خالص سازی آب
- تولید و ذخیره آب دبلیو اف ای
- آماده سازی محلول های مختلف
- پر کردن مایع های تولید شده در کیسه یا بطری
- استریل کردن، برچسب زدن و بسته بندی دارو های تولید شده
- تهیه تجهیزات آزمایشگاهی و کنترل کیفی محصولات
- آموزش کارمندان در محل شمامی باشد.

رویکرد نوین به بازارهای نوظهور
-افزایش بهره وری و سودآوری  هدف شایسته تکاپوی سازمان  های متعالی در جهان است. 
در این مدل یا نگرش  تغییرات اساسی  در ابعادانسانی ، تکنولوژی  و سیستمی این رویکرد  مورد توجه  فرار گرفته و محورهای  اصلی آن مطرح میشود . رویکردهای  خاص که در خدمت  این مدل قرار گرفته اند  سیستم های  تولید به موقع   و تولید ناب  و انعطاف پذیر ، بهبود مستمر ،تولید چابک و فن آوری و اطلاعات می باشد. 
این مدل بصورت علمی وعملی  در نیامش  در قالب  بانک اطلاعاتی  مستقر در مدیریت  دانش شرکت  جمع آوری و  مستند شده است  و برحسب  نوع محصول  و فرآیند  تولید آن  طراحی و تدوین می گردد. 
1-افزایش دستمزد کارگران و تکنسین ها 
2-حجم سرمایه  راکددر انبارها 
3-قطعات و مواد خریداری شده 
4-هزینه  از دست دادن  کیفیت (دوباره کاری ،چک کردن ،ضایعات ،شکایت ،کالای مرجوعی، گارانتی، گزارشات ، بازرسی)
5-کاهش نرخ  تولید  بعلت  استفاده از نیروی انسانی 
6-عدم تحویل به موقع  محصول
7-تولید مازاد  بعلت  عدم برنامه ریزی
8-ضایعات (فرآیند،حمل ونقل )
9-جریان تولید نامنظم (عدم استفاده از تسهیلات  رباتیک ، اتوماتیک ) یک ایستگاه  کاری توسط  ایستگاه کاری  قبلی  تحت فشار قرار می گیرد.
راهکار نیامش: عوامل فوق باعث افزایش قیمت  تمام شده  محصول و از دست دادن  بازارهای  داخلی و خارجی است. 
بسته نرم افزاری و سخت افزاری نیامش با استفاده از تکنولوژی  و فن آوری روز ماشین آلات و دانش فنی (know how) محصولات و امکان  طراحی  و اجرای  تسهیلات  و زیرساخت  مورد نیاز جهت افزایش تولید ،بهره وری  و جهانی شدن را  فراهم میکند.  
   مدل رویکرد  نوین  به بازارهای  نوظهور(بسته نرم افزاری )نیامش
بازار هدف 
جانمایی
برنامه ریزی (کلان ،تامبن مواد، توالی عملیات ،کنترل ، درخت محصول ، محصول )
مدیریت وبازاریابی ((کیفیت محصولات ،تامین کنندگان ، آزمایشگاه )
سیستم تکنولوژی (تولید ،تعمیر و نگهداری ،مدیریت کیفیت ، تحقیق و توسعه ، کنترل پروژه   )
سیستم بازار (بازار یابی ،بازار سنجی ، بازار هدف ، خدمات پس از فروش ،رقبا ، قراردادها )
سیستم منابع انسانی (طراحی  مشاغل ، آموزش ، ارزشیابی عملکرد ....)
دانش فنی (به روز ، فن آوری  HIGHT TEC ، TURN KER )


عرضه نوآوریهای جهشی ، ارایه مزیت رقابتی ، خلق ارزش پایدار در صنعت پزشکی یک استراتژی است که با شراکت با مشتریان انجام می شود .


شیلی و تجهیزات پزشکی
شیلی، با نام رسمی جمهوری شیلی کشوری است واقع در آمریکای جنوبی که پایتخت آن سانتیاگو است. شیلی در نقشۀ آمریکای جنوبی به مانند یک نوار بلند و باریک میان کوه‌های رشته کوه آند در شرق و اقیانوس آرام در غرب کشیده شده‌است. اقیانوس آرام کل مرز غربی این کشور را تشکیل می‌دهد، و از شمال با پرو، از شمال شرق با بولیوی، از شرق با آرژانتین، و در پایین‌ترین نقطه جنوبی کشور با گذرگاه دریک هم‌مرز است. این کشور به همراه اکوادور تنها کشورهایی در آمریکای جنوبی هستند که با برزیل مرز مشترک ندارند. طول خط ساحلی این کشور با اقیانوس آرام ۶۴۳۵۵ کیلومتر است.
بیابان آتاکاما با وسعت ۱۰۰۰ کیلومتر در بخش شمالی این کشور واقع شده‌است. این بیابان در واقع خشک‌ترین ناحیه بر روی زمین است که با توجه به خشک بودن آن دارای ارزش اقتصادی فراوان برای کشور شیلی است. این بیابان سرشار از فلزاتی معدنی همچون فلز مس ، طلا و نقره است که در سال ۲۰۱۵ تنها ۵٬۷۷ میلیون تن مس از این بیابان استخراج و سپس صادر شده است
 امروزه کشور شیلی با توجه به رشد و توسعه پایدار در شاخص‌های همانند توسعه انسانی ، رقابت‌پذیری در تجارت و اقتصاد ، آزادی اقتصادی و رشد درآمد سرانه یکی از با ثبات‌ترین و امن‌ترین کشورها در آمریکای لاتین به شمار می‌آید. شیلی یکی از اعضای سازمان ملل ، اتحادیه کشورهای آمریکای جنوبی و اتحادیه کشورهای آمریکای لاتین و حوزه کارائیب است.
کشور شیلی با وجود دارا بودن هفده میلیون نفر جمعیت فاقد کارخانه تولید تجهیزات پزشکی است. این کشور با 1170 مرکز درمانی فعال دارای 200 بیمارستان 60 مرکز تخصصی و فوق تخصص 115 کلینیک مراقبت های اولیه 400 مرکز جراجی شهری و روستایی و 40 مرکز بهداشت و روان می باشد
با توجه به تولید تجهیزات پزشکی در ایران و بکر بودن بازار تجهیزات پزشکی در کشور شیلی امکان صادرات تولیدات با کیفیت ایرانی به کشور شیلی جای تحقیق و مطالعه دارد.

طرح کسب و کار ، آنالیز بازار 
در ابتدای هر پروژه، آنچه که نقش مهم و اساسی را بازی می کند آنالیز بازار است که بیانگر موقعیت واقعی و جایگاه اصلی محصول مورد نظر شما برای تولید می باشد. اطلاعات مورد نظر در این زمینه از قبیل فرصت های بازار ، قیمت فروش و میزان تقاضا ، قابلیت بازار محصول مورد نظر شما را نشان می دهد. نیامش تمامی این اطلاعات را برای شما جمع آوری کرده و درانتها پس از ارزیابی نهایی ، در صورت مناسب بودن طرح ، آن را به شما توصیه می نماید.
تعدادی از مشتریان ما از فرصت های متعددی جهت تامین سرمایه توسط بانک های مختلف استفاده می کنند . برای یک چنین سازمانی، طرح کسب و کار مورد نیاز می باشد . نیامش با همکاری متخصصین کار آزموده چنین طرحی را با پیش بینی 10ساله آماده می کند.
سپس نیامش بر اساس اطلاعات اقتصادی بدست آمده، طرح توجیهی اقتصادی را تهیه کرده و نقطه سر به سر و بازگشت سرمایه شما را محاسبه می نماید.
همکاری نزدیک ما با مراکز بانکداری بین المللی ، توانائی دریافت تسهیلات به صورت وام بانکی را برای اکثر طرح ها ی مشتریان ایجاد کرده است. غالبا شرایط متفاوتی در دریافت وام با مدت زمان های مختلف و وضعیت های متفاوتی وجود داشته و دریافت این تسهیلات مستلزم یک سری تشریفات اداری می باشد که شرکت نیامش همیشه بعنوان کارشناس طرح در کنار شما است. ما در مذاکرات با بانکها جهت رسیدن به بهترین شرایط در طرح تان شما را یاری می کنیم. بنابراین مطمئن باشید که در نهایت آنچه که از شرکت نیامش تحویل خواهید گرفت، یک طرح توجیه شده و منطقی با شرایط مناسب اقتصادی می باشد.

ماشین آلات ، راه اندازی ، خدمات پس از فروش
سه رکن اساسی در خرید ماشین آلات وجود دارد این سه رکن عبارتند از انتخاب مناسب دستگاه های تولیدی با توجه به استاندارد های منطقه ای تولید ، نصب و راه اندازی دقیق ماشین آلات و در نهایت خدمات پس از فروش مناسب
شرکت نیامش با توجه به پروژه های کلید در دست تولید ، طراحی های منحصر بفردی برای ماشین آلات دارد . این شرکت ماشین آلات و قطعات مورد نیازپروژه را از نظر محصولات تجهیزات پزشکی تامین نموده و یا بر حسب نیاز، ماشین آلات جدید طراحی و تولید می نماید.
چیدمان قطعات تولید شده توسط متخصصین فنی ما انجام می شود . درهمین فاصله پرسنل شما با چگونگی کار دستگاهها آشنا شده و مدیر طرح شرکت، آموزش های لازم را در محل کارخانه می دهد .سپس کارخانه آماده بهره برداری، طی مرحله نهایی به شما تحویل داده می شود.
خدمات ما در سال های اولیه شروع پروژه شامل گارانتی در محل می باشد. در شرایط اضطراری، این شرکت هم به صورت فنی و هم اقتصادی شما و طرح شما را پشتیبانی می نماید . بعلاوه شما می توانید از سرویس ویژه این شرکت (سرویس مدیریت کارخانه) استفاده نمایید؛ بطور مثال،  متخصص ماشین آلات ما به مدت چند سال در کارخانه شما حضور فعال خواهد داشت.
ماشین آلات نیامش تحت عنوان" ساخت ایران"  طراحی و ساخته می شوند. ما تامین قطعات یدکی برای تمام ماشین آلات فروخته شده خود را به مدت ده سال گارانتی می نماییم . همچنین بموقع تکنسین و متخصصین خود را جهت تعمیرماشین آلات و رفع هرگونه مشکل دیگر اعزام می کنیم.

مدیریت ارتباط با مشتریان 
امروز در سازمانها مدیریت ارتباط با مشتری ، اهمیت استراتژیک داده شده است . طوری که مدیران تمایلی روز افزون به ارزیابی مجدد اثر بخشی روابط سازمان هایشان با مشتریان پیدا کرده اند ، به ویژه آنان که توسعه و بهبود مستمر تکنو لوژی اطلاعات و ارتباطلات وتجارت  مبتنی بر وب ، مدیریت ارتباط با مشتری را بعنوان  مقوله ای پیشگام در مدیریت استراتژیک معرفی کرده است . اگر قبول کنیم که هدف مدیریت روابط با مشتری در حقیقت  جلب مشتری و افزایش نگهداری مشتریان راضی و وفادار بمنظور کسب سود آوری بیشتر باشد، پس شرکت ها از طریق کسب رضایت مشتری میتوانند با عث افزایش درآمد و کاهش هزینه های خود شوند. 
مفهومCRM  در حقیقت روی 4 پارامتر اساسی تشکیل میشود که بکارگرفته میشود.
1-استراتژی: نشأت گرفته از بیانیه  ماموریت ، چشم انداز و اهداف سازمانی میباشد.
2-فرآیندها: مدیریت تحول ، مهندسی مجدد فرآیندها ، بهبود آنها
3-کارکنان : توسعه دانش ، مدیریت دانش، ساختارها ، افزایش توانمندی 
4-تکنولوژی: زیرساخت های نرم افزاریT I ، TCI
فرصت ها و مزایای CRM
- ایجاد مدیریت متمرکز و گرایش به تجاری شدن 
-استاندارد کردن شرکت ، طراحی ساختار گسترده برای فناوری اطلاعات و تسهیل به دسترسی به اطلاعات 
-دسترسی به مشتریان کنونی و اطلاعات مربوط به تعاملات با آنها 
-برخورداری از عقیده مشترک در خصوص برقراری  تماس با مشتری در تمام کانال های ارتباطی
-ارایه خدمات مخصوص به مشتریان مختلف برمبنای درک فزاینده  (از قابلیت سود آوری)
-استفاده از درک و بینش مشتری به منظور عرضه و فروش محصول 
-توجه به محصولاتی که از حاشیه سود بالایی برخوردار است .
-شناسایی فرصت های فروش از طریق سرویس دادن به مشتری
-کاهش زمان برای رفع مشکلات خدمات رسانی 
-بهبود ، اثربخشی وکاهش هزینه های مربوط به کانال های ارتباطی 

مشاوره      
گاهی اوقات شانس و فرصتهای ایده آل به خاطر نزدیکی بیش از اندازه به شخص غیر قابل تشخیص و درک می باشند
فرض بفرمایید در چند سانتی متری یک دیوار بسیار بزرگ می باشید که روی آن تصویر بسیار مهمی می باشد که شاید برای شما بسیار سرنوشت ساز باشد ولی بخاطر این که بیش از اندازه به آن نزدیک هستید قادر به مشاهده تصویر بزرگ روی دیوار نیستید و برای دیدن کامل تصویر باید به اندازه کافی از آن دور شوید تا محتوای آن را تشخیص دهید
روزی روزگاری یک هیزم شکن خیلی قوی برای کار سراغ یک تاجر الوار رفت تاجر او را استخدام کرد. و دستمزد خوبی برایش تعیین کرد و همچنین شرایط کاری بسیار خوب بود. بنابراین هیزم شکن ما تصمیم گرفت کارش را به نحو احسن انجام دهد، تا محبت صاحب کار خود را جلب کن.
رئیس جدید به او یک تبر داد و محل کارش را نشان داد. روز اول هیزم شکن ۱۸ درخت را قطع کرد. رئیسش به او تبریک گفت و از او خواست به همین روش به کار خود ادامه دهد.
تاجر بسیار هیجان زده بود تا ببیند روز بعد هیزم شکن چند درخت قطع می کند. اما روز بعد او توانست فقط ۱۵ درخت را بیندازد. روز بعد هیزم شکن تلاش خود را بیشتر کرد. ولی فقط ۱۰ درخت قطع کرد. هر روز با همه تلاشی که می کرد تعداد کمتر درخت می توانست قطع کند.
هیزم شکن با خود فکر کرد من باید قدرت خود را از دست داده باشم. بنابراین پیش رئیس خود رفت و از او معذرت خواهی کرد. و گفت نمی دانم چه اتفاقی افتاده است که هر روز توانایی من در قطع درختان کمتر می شود.
تاجر در جواب پاسخ داد: « آخرین باری که تبر خود را تیز کردی کی بود؟ 
هیزم شکن پاسخ داد: تیز کردن؟ من وقتی برای تیز کردن تبر نداشتم چون خیلی مشغول بودم در این لحظه هیزم شکن به فکر فرو رفت و در کمال شرمندگی به اشتباه خود پی برد. 
آیا شما هم تبر زندگی خود را تیز می کنید؟ آیا اطلاعات خود را به روز می کنید؟ 
آیا زمانی را برای اندیشیدن و بررسی آنچه انجام داده اید می گذارید؟ 
آیا نتایج کارهای خود را تجزیه و تحلیل می کنید؟ 
آیا بدنبال راهی موثرتر برای مشکلات فعلی هستید؟
  • تجربه مدرسه ای است كه دانش آموزان خود را با بهایی گران بار می آورد --  بنجامین فرانکلین 
  • سه راه برای رسیدن به شناخت وجود دارد: نخست، اندیشیدن كه بهترین راه است. دومی تقلید كه آسانترین است و سومی تجربه كه تلخ ترین است -- كنفوسیوس 
  • انسان ها به نسبت ظرفیتی كه برای كسب تجربه دارند عاقل اند نه به نسبت تجاربی كه اندوخته اند -- جرج برنارد شاو 
  • تجربه ديگران به علم ما مي‌افزايد اما نه به خرد ما. آن را بايد گران‌تر بخريم. -- هوسي بالو 
  • زندگي گره اي نيست كه در جست و جوي گشودن آن باشيم، [بلكه] حقيقتي است كه بايد آن را تجربه كرد.-- سورن كي ير كگارد 
  • گذر سال‌ها چيزهايي به ما مي‌آموزد که روزها از آن بي‌اطلاعند.-- رالف والدو امرسون 
  • تجربه به من نشان داده كه یكی از تفاوت‌های موجود بین افراد كامیاب و دیگر مردم دنیا این است كه آن‌ها به آسودگی، رویاهای   بزرگ‌تری برای خود در نظر می‌گیرند -- جك كانفیلد 
  • به دنبال دوستانی باشید كه دارای همان تجربه‌ای هستند كه شما برای رسیدن به هدفتان به آن نیاز دارید -- جك كانفیلد 
  • شخص عاقل و هوشیار از تجربیات دیگران استفاده می کند ,  و شخص مغرور می خواهد همه چیز را خودش تجربه کند --  لرد اوینبین
 خوشبختانه کشور ما فراوان از انواع فرصتهای سرمایه گذاری است منتها باید بصیرت لازم را داشت تا از تمامی و یا بخشی از این فرصتها استفاده نمود
شرکت نیامش با کارشناسان با تجربه خود تمامی فراز نشیب های موجود را پشت سرگذاشته و در امر شناسایی فرصتهای سرمایه گذاری ممکن و ایده آل در کشور و سایر کشورها بخصوص کشورهای همسایه سعی و تلاش بسیار نموده و آماده ارائه تجربیات خود به سرمایه گذاران داخلی و خارجی می باشد
عمده خدمات مشاوره شرکت نیامش به شرح زیر می باشد:
- ارائه ایده های ناب برای سرمایه گذاران  
- اجرای پروژهای تجهیزات پزشکی از صفر تا صد   
-  ارائه خدمات پشتیبانی و پس از فروش برای تمامی سیستمهایی که توسط این شرکت راه اندازی شده اند    
- ارائه مشاوره برای ارزیابی و برآورد قیمت و هزینه برای خرید و فروش ماشین آلات تجهیزات پزشکی در سطوح داخل کشوری و عمدتا بین المللی   
شرکت نیامش با آنالیزی دقیق از بازار کار، موفقیت تولیدات شما را به صورت واقع بینانه ارزیابی کند 
بر اساس اطلاعات بازار، طرح توجیهی مربوط به پروژه شما محاسبه می شود  و بهترین راههای ممکن برای سرمایه گذاری مورد ارزیابی قرار می گیرد.

نمایشگاه ایران هلث 
نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت ایران هلث با هجده  سال سابقه، به عنوان دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت در منطقه است که بصورت سالانه در حوزه سلامت و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اردیبهشت ماه هر سال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد و سالانه بیش از بیست هزار نفر از این نمایشگاه بازدید به عمل می آورند.
نمایشگاه بین المللی ایران هلث، فرصتی را فراهم می آورد تا فعالان این حوزه بتوانند ارتباط بهتری با مدیران بیمارستان ها و مراکز درمانی در سطح کشوربرقرار کنند. همچنین شرکت در نشست های تجاری و کنفرانس ها و برنامه های جانبی، می تواند علاوه بر ارتقاء سطح دانش و آگاهی تولیدکنندگان و پژوهشگران، بستر مناسبی جهت آشنایی، تعامل و توسعه شرکت ها فراهم آورد. به نمایش گذاشتن توانمندی های صنعت سلامت ایران، رونمایی از فناوری های روز دنیا، ارتقای توریسم درمانی، حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان نخبه و ارتباط با مراکز درمانی و آموزشی، از جمله اهداف مدنظر جهت برگزاری نمایشگاه است.
شرکت نیامش با حضور موفق خود در این نمایشگاه توانست فرصتی را برای ارتباط بهتر مشتریان ایجاد کند.
برقرای ارتباط مستقیم با مشتریان و شناخت نیازهای آنان، ارتباط با مسولین ، تعامل با شرکت‌ها و مراکز طرف قرارداد نیامش، امکان تعامل و مشورت با صاحب‌نظران و متخصصان ، در نظر گرفتن تقاضای بازار و سمت و سوی رشد صنعت پزشکی و ... از اهداف حضور شرکت نیامش در بیستمین نمایشگاه ایران هلث بود.

کارخانه های آماده بهره برداری در زمینه تولید تجهیزات پزشکی
آنالیز
نیامش قادر است با آنالیزی دقیق از بازار کار،موفقیت تولیدات شما را به صورت واقع بینانه ارزیابی کند .بر اساس اطلاعات بازار، طرح توجیهی مربوط به پروژه شما محاسبه می شود  و بهترین راههای ممکن برای سرمایه گذاری مورد ارزیابی قرار میگیرد.
 طراحی
متخصصین ما دارای تجربه و دانش فنی بوده و برنامه ریزی دقیق تولید و جزء به جزء پروژه ، موجب ایجاد سهولت در پیشبرد کلیه مراحل پروژه میگردد. ما برای اخذ مجوزهای لازم جهت پروژه مورد نظر،شما را یاری می کنیم.
تولید ماشین آلات
با توجه به پروژه های در دست تولید، این شرکت ماشین آلات و قطعات مورد نیازپروژه ر ا از طیف محصولات نیامش تامین نموده و یا بر حسب نیاز، ماشین آلات جدید طراحی و تولید می نماید.
ساخت بنای کارخانه
برای هر نوع ساختمان تولید, یک چیدمان منحصر به فرد ارائه داده می شود.با نظارت و سرپرستی مداوم در مراحل مختلف ساخت بنای کارخانه، این اطمینان به شما داده می شود که این بنا مطابق با طرح داده شده و به طور دقیق در حال اجرا می باشد، تا زمانی که بالاخره کارخانه برای بازدید نهائی آماده شود.
راه اندازی
چیدمان قطعات تولید شده توسط متخصصین فنی ما انجام می شود . درهمین فاصله پرسنل شما با چگونگی کار دستگاهها آشنا شده و مدیر طرح شرکت، آموزش های لازم را در محل کارخانه می دهد .سپس کارخانه آماده بهره برداری، طی یک مراسم رسمی به شما تحویل داده می شود.
خدمات پس از فروش
خدمات ما در سال های اولیه شروع پروژه شامل گارانتی در محل می باشد. در شرایط اضطراری، این شرکت هم به صورت فنی و هم اقتصادی شما و طرح شما را پشتیبانی می نماید . بعلاوه شما می توانید از سرویس ویژه این شرکت (سرویس مدیریت کارخانه) استفاده نمایید؛ بطور مثال،  متخصص ماشین آلات ما به مدت چند سال در کارخانه شما حضور فعال خواهد داشت.

آنالیز بازار
در ابتدای هر پروژه، آنچه که نقش مهم و اساسی را بازی می کند آنالیز بازار است که بیانگر موقعیت واقعی و جایگاه اصلی محصول مورد نظر شما برای تولید می باشد. اطلاعات مورد نظر در این زمینه از قبیل فرصت های بازار ، قیمت فروش و میزان تقاضا ، قابلیت بازار محصول مورد نظر شما را نشان می دهد. نیامش تمامی این اطلاعات را برای شما جمع آوری کرده و درانتها پس از ارزیابی نهایی ، در صورت مناسب بودن طرح ، آن را به شما توصیه می نماید.
طرح کسب و کار
تعدادی از مشتریان ما از فرصت های متعددی جهت تامین سرمایه توسط بانک های مختلف استفاده می کنند . برای یک چنین سازمانی، طرح کسب و کار مورد نیاز می باشد . شرکت ما با همکاری متخصصین داخلی ما چنین طرحی را با پیش بینی 10ساله آماده می کند.
طرح توجیه اقتصادی
سپس شرکت نیامش بر اساس اطلاعات اقتصادی بدست آمده، طرح توجیهی اقتصادی را تهیه کرده و نقطه سر به سر و بازگشت سرمایه شما را محاسبه می نماید.
فاینانس
همکاری نزدیک ما با مراکز بانکداری بین المللی ، توانائی دریافت تسهیلات به صورت فاینانس را برای اکثر طرح ها ی مشتریان ایجاد کرده است. غالبا شرایط متفاوتی غالبا" در ایجاد فاینانس مدت زمان های مختلف و وضعیت های متفاوتی وجود داشته و دریافت این تسهیلات مستلزم یک سری تشریفات اداری می باشد که شرکت نیامش کل این مکاتبات و مراحل اداری را جهت دریافت سریع و مطمئن تسهیلات برای شما انجام خواهد داد. ما در مذاکرات با بانکها جهت رسیدن به بهترین شرایط در طرحتان شما را یاری می کنیم. بنابراین مطمئن باشید که در نهایت آنچه که از شرکت نیامش تحویل خواهید گرفت، یک طرح توجیه شده و منطقی با شرایط مناسب اقتصادی می باشد.

طراحی کارخانه
چیدمان کارخانه
فرآیند ساخت بناهای کارخانجات توسط شرکت نیامش بر اساس نیازمندی های تولیددر جهت استفاده بهینه از مواد و حصول اطمینان از توالی عملیات می باشد. ساختمان کارخانجات نیامشمنحصرا از طریق سیستم CAD طراحی می شود. در مرحله ساخت بنای کارخانه ، با همکاری آرشیتکت های داخلی شما ، مناسب ترین و اقتصادی ترین روش را در طراحی مدرن انتخاب می کنیم.
نظارت و سرپرستی
ما از ابتدای شروع ساخت بنای کارخانه همراه آرشیتکت منتخب شما خواهیم بود و شما را در تمام مراحل ساخت، پشتیبانی خواهیم نمود و درنهایت زیبایی و منحصر بفرد بودن کارخانه شما را ضمانت می نماییم. البته در صورت تمایل شما این شرکت قادر است یک آرشیتکت آلمانی و یک شرکت ساختمانی آلمانی را به شما پیشنهاد کند.
بازرسی نهایی
ساخت بنا در نهایت با بررسی های نهائی و منطبق با طرح های مدرن امروزی و نیازهای منطقه ای شما به انجام می رسد، وپس از اتمام ساخت، کارخانه طی یک مراسم رسمی و با حضور سرمایه گذاران و سیاستمداران مختلف به شما واگذار می گردد.

 طراحی تولید
شرکت نیامش یک برنامه ریزی کامل تولید شامل منابع تامین مواد اولیه ،متریال تولید ، بسته بندی و غیره آماده می کند.همچنین می تواند خدمات حمل و نقل را نیز شامل شود.
دانش و تکنولوژی ساخت با تکنولوژی بالا
این که شما تولید کننده چه محصولی می باشید اهمیت ندارد، مهم این است که شرکت نیامش دارای تعداد زیادی از متخصصین در نقاط مختلف دنیا می باشد که در هر لحظه از پروژه در خدمت شما خواهند بود. این متخصصین شامل دکترداروساز ، پزشک و مدیر تولید می باشند. آموزش ها و توضیحات ما شامل تکنولوژی کامل کل مراحل ساخت از مواد اولیه تا محصول نهایی می باشد. بعلاوه در هر مرحله از تولید اطلاعات لازم توسط ما ارائه خواهد شد . کنترل کیفیت و کارهای مربوط به آزمایشگاه نیز جزو خدمات ما خواهند بود.
گواهینامه
شرکت نیامش مشتریان خود را جهت دریافت گواهینامه های لازم و مدارک مهم مانند ایزو 13485 و سی یی از موسسات رسمی یاری می نماید.

خدمات پس از فروش
گارانتی
ماشین آلات نیامش تحت عنوان" ساخت ایران "  طراحی و ساخته می شوند. ما تامین قطعات یدکی برای تمام ماشین آلات فروخته شده خود را به مدت ده سال گارانتی می نماییم . همچنین حضور بموقع تکنسین و متخصصین خود را جهت تعمیرماشین آلات و رفع هرگونه مشکل دیگر ضمانت میکنیم.
سرویس در محل
کارخانجات شما تا یک سال پس از راه اندازی رسمی شامل خدمات در محل می باشند. همچنین در طول این مدت یکی از متخصصین ما جهت رفع مشکلات پزشکی و فنی در کوتاهترین زمان ممکن آماده به خدمت خواهد بود.
مشاوره
علاوه بر اینها، شرکت نیامش خدمات فنی و اقتصادی گسترده ای را برای شما فراهم می نماید .این شرکت جهت تامین مواد تولیدی اطلاعات لازم را برای شرکت در مناقصه ها را فراهم کرده و پتانسیل فروش محصول را ارزیابی خواهیم نمود.
مدیریت کارخانه
سرویس دیگری که شرکت نیامش میتواند در اختیار شما قرار دهد ، اعزام مدیران با تجربه و کاردانی است که مدیریت کارخانه شما را به مدت دو سال و یا بیشتر به عهده میگیرند .این مدیران تمامی تجربیات خود را بکار میبرند تا کارخانه شما  بطور مداوم حداکثر تولید را داشته باشد.


خلاقيت
خلاقیت با تولد انسان متولد شده و همواره در وجود انسان رشد می کند اما در طي این مدت با رخوت و کم کاری دچار افت و با تمرین ، افزایش علم مهارت دامنه آن گسترش می یابد. خلاقیت نقش موثر و زیادی درافزایش بهره وری سازمان و همچنین موفقیت یک فعالیت دارد و این نقش غیرقابل انکار است. 

اولین همایش و نمایشگاه کارگزاران تجاری برگزار شد
هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و اولین نمایشگاه کارگزاران تجاری (broker expo)  که در تاریخ   25 الی 28 آذر ماه 95، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد.
از اهداف اصلی این نمایشگاه میتوان هم راستا کردن ارتباطات بین‌المللی، تقاضای فناوری، عرضه پژوهش و فناوری، کارگزاران و سرمایه‌گذاران حوزه پژوهش و فناوری را نام برد. در ایام برگزاری نمایشگاه، بیش از 77 میلیارد تومان قرارداد فروش محصولات فناورانه و انتقال دانش و فناوری بین دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان بخش خصوصی به امضا رسید.
همایش کارگزاران تجاری با حضور حجت السلام پورمحمدی وزیر محترم دادگستری ،  دکتر علی اصغر توفیق مشاور محترم وزیر صنعت معدن و تجارت، دکتر طهماسب مظاهری رئیس سابق بانک مرکزی، دکتر سلطانی مدیر عامل صندوق نوآوری و شکوفایی، وحید احمدی معاونت فناوری وزارت علوم ، مظلومی دبیر کمیسیون بیمه ،  حسین آبادی رییس کانون وکلای رسمی دادگستری مرکز و اساتید دانشگاهی و فعالین عرصه کارگزاری تجاری برگزار شد .
هدف از برگزاری این همایش معرفی و تبیین اهمیت کارگزاری تجاری در عرصه تجارت داخلی و بین المللی و تقدیر از کارگزاران برتر در شاخه های مختلف بوده است .
در پایان از کارگزاران برگزیده در پانزده رشته کارگزاری تقدیر بعمل آمد این همایش و نمایشگاه به همت گروه سرمایه گزاری سالم شد
در این رویداد شرکت نیامش بعنوان کارگزار فعال حوزه دانش فنی و انتقال فنی مورد تقدیر قرار گرفت

كنفرانس "نقش بانوان در اقتصاد مقاومتي و افق ١٤٠٤"
 همزمان با معرفی و تجليل از بانوان موفق
در تاريخ يكم خرداد نود و پنج ، همزمان با شب ولادت آخرين امام معصوم در مركز همايش های صدا و سيمای كشور ،كنفرانس "نقش بانوان در اقتصاد مقاومتی و افق ١٤٠٤ "برگزار گرديد.
در اين كنفرانس استادان دانشگاه ها ، پژوهشگران، جامعه شناسان ، نمايندگان مجلس شورای اسلامی و مسولين كشوری حضور داشتند.
در اين كنفرانس بانوان كارآفرين كشور در كنار هم گردآمده بودند تا بانوی پیروز وموفق ايران را معرفی  وشناسایی نموده و مورد تجليل قرار دهند.
نقش بانوان در خانه و اجتماع بر هيچ كس پوشيده نيست .همه ی ما در كنارمان بانوان و مادرانی را می بينيم كه تمام تلاش خود را در جهت بالا بردن فرهنگ ايران اسلامی قرار داده اند.
سخنرانان اين كنفرانس پيرامون نقش آفرينی بانوان در صنعت و تجارت ، نقش بانوان در جامعه ، اشكالات قانوني و قانون هاي ضد حمايتي بانوان ، گسترش تحصيلات در بين بانوان فرهيخته در كشور سخناني را ايراد فرمودند
در اين بين سركار خانم "اقدس هادی اسكويی "
با سالها تدريس و تجربه در صنعت و كارآفريني كشور توانست تنديس ويژه بانوی موفق ايران را كسب نمايد و مورد تجليل حاضرين قرار گیرد.
اين بانوی موفق كه در سال ١٣٩٢ نيز نشان بانوی نمونه را از مجلس شورای اسلامی دريافت كرده بود توانسته با حدود سی سال تجربه در صنعت تجهيزات پزشكی ، خدمات گسترده ای را در جهت والایی پرچم جمهوری اسلامی ،در مجامع بين المللی و تكنولوژی در جهان داشته باشد.
اين گونه حمايت ها از بانوان بی ادعا و تلاشگر ايران ، ارزش گزاری و توجه به تلاش گران  دیگر است.

سرمایه گذاری در آمریکا لاتین
ظریف: دولت ایران سرمایه گذاری بخش خصوصی را در آمریکای لاتین تضمین می کند
ماناگوا- ایرنا- «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه کشورمان گفت که دولت جمهوری اسلامی ایران، سرمایه گذاری و اجرای طرح های مختلف شرکت های بخش خصوصی را در کشورهای آمریکای لاتین از جمله نیکاراگوئه تضمین می کند
به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، ظریف این مطلب را صبح سه شنبه به وقت محلی-شامگاه به وقت تهران- در همایش بررسی فرصت های اقتصادی در نیکاراگوئه با حضور مسئولان و مدیران بخش های خصوصی و دولتی دو کشور اعلام کرد.
وزرا و مسئولان بلندپایه نیکاراگوئه، اعضای اتاق بازرگانی و مدیران بخش های اقتصادی آن در این نشست که در کاخ ریاست جمهوری در ماناگوا برگزار شد، شرکت داشتند
ظریف با معرفی بخش های مختلف اقتصادی ایران که نمایندگانش او را در سفر به آمریکای لاتین همراهی می کنند، گفت: بخش دولتی، توافقات و سرمایه گذاری شرکت های بخش خصوصی را تسهیل و تضمین می کند تا اطمینان حاصل شود که توافقات احتمالی آنها در نیکاراگوئه اجرا خواهد شد
وی تصریح کرد: مردم و دولت ایران و نیکاراگوئه با مقاومت و ایستادگی در برابر فشارهای خارجی، همواره در صحنه سیاسی و مجامع بین المللی در کنار هم بوده اند و باید این همکاری را در عرصه اقتصادی نیز تقویت کنند
وی افزود: اکنون فرصتی مناسب برای آشنایی بیشتر نمایندگان دو کشور با توانمندی و ظرفیت های همکاری مشترک و اجرای طرح های اقتصادی است
«لااوریانو اورتگا» فرزند رئیس جمهوری نیکاراگوئه و مدیر طرح های سرمایه گذاری این کشور نیز که ریاست هیات خود را در این همایش بر عهده داشت، با معرفی ظرفیت های کشورش از حضور و فعالیت شرکت های مختلف ایرانی در این کشور آمریکای لاتین استقبال کرد
وی گفت: خدماتی که شرکت های ایرانی در زمینه های مختلف نظیر ساخت و ساز، انرژی های تجدید پذیر، صنعتی و کشاورزی ارائه می کنند، کاملا منطبق با نیازهای نیکاراگوئه است
پس از آن، وزیر امور اقتصادی و دارایی، چندین تن از مسئولان بلندپایه حوزه های مختلف و رئیس پروژه کانال بین اقیانوسی نیکاراگوئه به تشریح فرصت های این کشور برای شرکت های ایرانی پرداختند
فرهاد شریف معاون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران نیز در سخنانی تصریح کرد پس از توافق هسته ای، ایران به دنبال تنوع در بازارها و گسترش مناسبات اقتصادی با دیگر کشورها است و هیات بزرگ ایران در سفر به آمریکای لاتین، هدف کشف فرصت های جدید همکاری را دنبال می کند.

رموز پیروزی وموفقيت يک مدير
هدايت يك كارخانه و گرفتن سكان حركت يک شركت از مواردی است كه نياز به آموزش مديريت آكادميک و تجربی دارد.
اين كه ازچه الگويی بايد پيروي كنيم تابهترين روش رابيابيم گامی ویژه می باشد. روش های مورد استفاده در كشور های ديگربا اندكی دگرگونی درايران كاربرد دارد. ولي بايد توجه شود كه فرهنگ كارگران در ايران ، شرايط و قوانين تامين اجتماعی و وزارت كار در ايران ویژه ايران بوده پس روش های رایج در جهان می بايد مورد بازنگری و بومی سازی قرار گيرد.
ايران به دليل گستردگی ، گوناگونی آب و هوايی و  گويش مردم دارای فرهنگ های ويژه ای بوده كه توجه به آن از اهميت والايی برخوردار است.
ولی با نگاه ويژه به همه ی اين موارد ، اصولی كه بايد در دیدگاه مدير قرار گيرد عبارتند از:
 ⁃ تدوين اهداف و خط مشی شركت
 ⁃ تهيه نقشه راه به روش سالانه و بررسی آن در پايان دوره
 ⁃ توجه ویژه به بهره وری در توليد
 ⁃ تربيت پاسخگوی  كنترل كيفيت ، در برابر مصرف كننده
 ⁃ گرفتن بازخورد از خریداران و مصرف كنندگان
 ⁃ توجه به رفاه اجتماعی پرسنل در داخل و خارج كارخانه
 ⁃ آموزش ضمن خدمت برای پرسنل ،برای بالابردن رده ی علمی و عملی كاركنان
 ⁃ آموزش احساس مسئوليت داشتن برای كارمندان و كارگران
 ⁃ آموزش هايی برای آگاهی دادن شغلی و جایگاه اجتماعی
 ⁃ معرفی و شناساندن اهداف گروه ازدیدگاه منطقه ای و جهانی و تلاش به سوی  آن  
 ⁃ توجه به كانال های تهيه مواد اوليه و اصلاح پیگیر آن
 ⁃  انجام حسابداری واقعی در سازمان
 ⁃ محاسبات قيمت تمام شده بر مبنای توليد و فروش
 ⁃ ساختن شبكه فروش منعطف و خلاق
 ⁃ ساختن بخش تحقيق و توسعه محصول ، توليد،و فروش
 ⁃ توجه به بازار جهانی فروش محصول
 ⁃ توجه به تعالی سازمانی و تلاش به سوی آن 
 ⁃ ارتقای دانش تخصصی در زمينه محصول، ویژه مديران
 ⁃ بازديد از نمايشگاه های تخصصی مرتبط ،در جهت آشنايی بازار توليد و عرضه كالا و اطلاعات روز پيرامون كسب و كار
 ⁃ گرفتن بازخورد و گزارش كوتاه و كامل از مديران شركت و بررسی آنها
 ⁃ عضويت و شركت در جلسات مربوط به گروه ها و انجمن های صنفی در جهت ارتقای گروهی 
 ⁃ بازنگری در طرح ها و برنامه ها در جهت بالابردن اهداف سازمان
 ⁃ بازاريابی و بازار سازی و توجه به بازارهای ويژه و تازه
 ⁃ ارتباط با سازمان ها و نهاد های بالا دستی و آشنايی با سياست های آتی و قوانين در حال بررسيی و تصويب

دريافت نشان "تاج طلايی الماس" از كنفرانس پاريس بخاطر ساخت "کارخانه های توليد تجهيزات پزشكی"
شركت نو ايده انديشان ماشين سازی حسينی توانست نشان "الماس تكنولوژی، كيفيت و علم "را دريافت نماييد .اين جايزه كه در سه مرحله به يك شركت ،با توجه به رشد و تعالی كيفی و تكنولوژيكی تقدیم می گردد. در حالی به نماينده ايران تقديم شد كه بر روی آن تاكيد بر "ساخت كارخانه هاي توليد تجهيزات پزشکی" شده است. اين افتخار نشان دهنده ی رشد علمی ايران در ساخت كارخانه های توليد تجهيزات پزشكی است.
همچنين نمايندگان شركت های گوناگونی از جهان در اين آیین مورد تقدير قرار گرفتند. از نكات قابل توجه در اين آیین، حضور سفير تاجيكستان در فرانسه در زمان دريافت جايزه برای يك شركت تاجيک بود و اين در حالی است كه از طرف جمهوری اسلامی ايران هيچ مقامی حضور نداشت! 
شايد بهتر باشد شركت های ايرانی راكه برای تعالی وپیشبرد علم ودانش، كيفيت و دانش سلامت، تلاش می کنند، بيشتر مورد توجه و مهر دولت قرار گيرند.
اعتبار سنجی شركت های ايرانی توسط موسسات كيفی جهانی ، از اهميت بالايی برخوردار است و رعايت استاندارد های جهانی در اين بين ،كمک به تامين استاندارد و كيفيت كالای ايرانی و شناساندن آن به جهان است.

اطلاعات تماس

  • آدرس : تهران بزرگراه فتح (جاده قديم کرج) ، سه راه شهريار ، جاده شهريار ، نرسيده به سعيد آباد ، شهرک صنعتي گلگون ، بلوار ميلاد جنوبي ، پلاک 14
    تلفن:02165611247-02165611248
    تلفن همراه:09120712724
    پست الکترونيک : info@niamsh.com